HMS Otomasyonu
HOTEL MARKETİNG SERVİCE İşletmenizi tek bir yazılımla satış noktasına çevirin

HOTEL MARKETİNG SERVİCE

HMS

İşletmenizi tek bir yazılımla satış noktasına çevirin

CALL CENTER SİSTEM OTOMASYONU

Standart call center sisteminin tüm özelliklerini kapsar, bunun yanında;

                Gelen tüm çağrıları kayıt altına alabilir

                Profil Bankta bulunan tüm eski misafirlere adıyla hitap edebilir

                Görüşme anında tek tuşla istene 2 tarih aralığı fiyat verebilir,anlık indirim yapmak sureti ile rezervasyon alabilirsiniz.

                Ödeme bölümünde 3D ödeme alabilir,Misafirin isteğine göre ödeme sanal pos ekranını ( SSL SERTİFİKALI )mail  veya sms atabilirsiniz.

                Almış olduğunuz rezervasyonları ( RMOS ) önbüro sisteminize otomatik yazar.

MİSAFİR SADAKAT SİSTEMİ

Daha önce otelinizde konaklamış repeat ( eski ) misafirlerinize mail ,sms veya  kart  göndermek sureti ile web sayfanızdan girerek işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.Özel kampanyalar,promosyonlar,geliş sayısına göre indirim vs.

ONLINE REZERVASYON SİSTEMİ

Web sayfanızla bütünleşik çalışan, kullanımı kolay farklı dil seçenekleri ile dakikalar içinde rezervasyon almaya başlayabilirsiniz.

Tümüyle responsive hazırlanan ekranlar sayesinde tüm mobil cihazlardan tablet ve cep telefonlarından kullanılma imkanı verir.

BDDK LİSANSI ALMIŞ ÖDEME SİSTEMLERİ İLE ENTEGRASYON

Banka sanal pos işlemleri ile uğraşmak istemeyen işletmeler için ,BDDK lisansı almış firmalar PAYU ve IYZICO ile ödeme sistemi entegrasyonu.

FACEBOOK ENTEGRASYONU

Otel Facebok sayfanız üzerinden komisyon ödemeden rezervasyon alabilir,değişik dönemlerde kampanyalar düzenleyebilirsiniz.Böylece takipçileriniz otelinizi daha yakından tanıyabilir ve arkadaşlarına önerebilir.  

CRM MAİL VE SMS GÖNDERİMİ

Rmos HMS sistemi üzerinden istediğiniz tarihlerde örneğin doğum günü ,evlilik yıldönümü,özel günler ve kampanya dönemlerinde sınırsız sayıda şablon oluşturarak mail veya sms atabilirsiniz.

ANKET GÖNDERİMİ

Rmos HMS sistemi üzerinden çeşitli anketler hazırlayarak hedef kitlenize veya misafirlerinize yollayabilirsiniz.Yapılan anketler ile ilgili istatistik ,raporlamalar alabilirsiniz.

ALT SATIŞ ACENTELERİ SİSTEMİ

Turizm sektöründe özellikle çukur olarak tabir edilen dönemlerde oda doluluklarını artırmak için yerli veya yabancı acentelere özel tablo fiyatları tanımlayabilirsiniz.Mail yoluyla ilgili dönem acentelere haber verildikten sonra,acenteler  İnternet ortamında şifreleri ile giriş yaparak rezervasyon yapabilirler.Acentelerin yaptıkları satışlar ile ilgili komisyon ve hak edişler uçtan uca takip edilebilir.

Future Of The Hotel Managament