SPA Otomasyonu
Rmos SPA & WELLNESS Sistemi ile işletmenizde yapacak olduğunuz tüm hizmet satış işlemlerinizi, salon ve oda organizasyonlarınızı, gelir raporlarınızı ve prim işlemlerinizi en hızlı şekilde, güvenli ve sistemsel olarak gerçekleştirebileceksiniz.

Rmos SPA & WELLNESS Sistemi ile işletmenizde yapacak olduğunuz tüm hizmet satış işlemlerinizi, salon ve oda organizasyonlarınızı, gelir raporlarınızı ve prim işlemlerinizi en hızlı şekilde, güvenli ve sistemsel olarak gerçekleştirebileceksiniz.

Rmos SPA  Planlama Sistemi sayesinde günlük, haftalık, aylık olarak üzerinde çalışabileceğiniz bir rezervasyon planlama  ajanda sistemi ile tüm rezervasyon işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilecek, müşterilerinizin son durumlarını ve bakiyelerini de görebileceksiniz.

Rmos SPA  Rezervasyon giriş bölümünden üye listenizde tanımlı olan, işletmenizde ilk defa konaklayan ya da dışarıdan münferit olarak gelen tüm kişilerin rezervasyon işlemlerini tek ekrandan kolayca oluşturabilirsiniz. Yine Hizmet Ekle bölümünden  oluşturmuş olduğunuz rezervasyonlara başka hizmetleri de kolayca dahil edebilirsiniz.

Rezervasyon Listesinden verdiğiniz tarihler arasındaki rezervasyonların durumlarını baz alarakDetaylandırılmış rapor listesini çekebilir ve renklendirme sistemiyle ilk bakışta rezervasyonların durumlarını kolayca anlayabilirsiniz. Raporlarınızı her rapor sütunundan detaylı olarak filtrelendirebilir, ilgili raporlarınızı isterseniz de excel formatında kaydederek alabilirsiniz.

Kasa işlemlerinde de ilgili müşterinin almış olduğu hizmet ödemesi noktasında, NAKİT, VISA, Ödenmez, Oda Kredi ödeme tercihi yapılırken, isteğe bağlı olarak ödemenin bir kısmı nakit, bir kısmı oda kredi, bir kısmı Euro, bir kısmı TL vb. ödeme isteklerini kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Gelir gider işlemlerinde ise, Kasa girişine yapılan kasa hareketliliğinin kontrolünü tek ekran üzerinden, kolayca kontrol edebilir, kasa giriş ve çıkış hareketlerini, avansa hareketlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Rmos Spa sisteminde gerçekleştirdiğiniz kasa hareketlerinin tamamını, en detaylı şekilde gördüğünüz ve aynı zamanda kasa hareketleri içerisinde detaylı filtreleme yaparak, istediğiniz sonuçlara ulaşabildiğiniz bir  raporlama bölümüdür.

Genel rapor sayesinde yapılan tüm hizmet ve ürün satışlarının, Ana grup altında barındırılarak detaylandırılması ve bu detayların istediğiniz tarihler arasında raporlandırılması sağlanmış olup, ilgili kayıtların excel ortamına da aktarılması gibi kolaylıklar sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Personellerinize vermiş olduğunuz izinleri sistem üzerine tanımlayarak, rezervasyon anında ilgili hizmeti gerçekleştirecek kişinin, izinli olup olmadığını sistem kontrol edecek ve izinli ise sizi uyaracak şekilde tasarlanmıştır. İzinli olan personele yanlışlıkla görev atanması ihtimali bile söz konusu değildir. Tüm kontrollerden geçerek hazırlanan SPA sistemiyle performansı yakalayacaksınız.

Yine personel hakkediş işlemlerinden, personellerinizin göstermiş oldukları çalışma performanslarına bakarak, işletmeye kazandırdıkları rakamlar üzerinden belirli bir oranda almış oldukları prim ve hak edişleri görebilir ve personel performansını da ölçebilirsiniz.

Rmos SPA Kullanıcı yetkilendirme bölümünde programı kullanan kişilerin yetkilendirme işlemlerini belirleyerek, ulaşmasını istemediğiniz menü ve kontrolleri tanımlayabilir, kasa hareketlerini  ve gelir gider tutarlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Future Of The Hotel Managament