CRM Otomasyonu
Sistem işletmenizde konaklamış olan misafirleriniz ile ilgili Müşteri Memnuniyeti odaklı, detaylı bir PROFİLE BANK oluşturarak, Misafirlere ait İstek, Şikayet, Memnuniyet Anketleri ve Bu anket sonuçlarına ait İstatistiksel ve Grafiksel sonuçlara ulaşıp, Personel performansını da değerlendirip İşletmenizin gelişimi ve yönetimi için güvenilir bir hizmet anlayışını ortaya çıkarmayı amaçlar.

Sistem işletmenizde konaklamış olan misafirleriniz ile ilgili Müşteri Memnuniyeti odaklı, detaylı bir PROFİLE BANK oluşturarak, Misafirlere ait İstek, Şikayet, Memnuniyet  Anketleri ve Bu anket sonuçlarına ait İstatistiksel ve Grafiksel sonuçlara ulaşıp, Personel performansını da değerlendirip   İşletmenizin gelişimi ve yönetimi için güvenilir bir hizmet anlayışını ortaya çıkarmayı amaçlar.

Rmos CRM Otomasyonu ile Inhouse, Doğum Günü Listesi,  Check-In Check-Out Listesi, Evlilik Yıl Dönümleri, Repeat Guest Listesi, Profil Bank, Sms - Mailing Platformu ve birçok özelliği ile Sizlere İşletmeniz için Daha Kaliteli Bir Yönetim Anlayışı Sunuyoruz.

İşletmenizde konaklamış olan ve konaklamakta olan tüm misafirleri  ve misafirlere ait crm bilgilerini, geliş tarihlerini baz alarak tek tuşla sorgulayabilir ve Raporlandırabilirsiniz.

İşletmenizin sistemine kayıtlı olan tüm misafirlerinizin doğum günlerine, günlük ve aylık olarak kolaylıkla ulaşılabilir ve bu kişi kayıtlarının tamamının detaylarını raporlandırabilirsiniz.

Misafirlerinize konaklama sürecinde veya otelden ayrıldıktan sonra  özel günlerinde; tebrik, tanıtım, konaklama fırsatı ve indirimler  gibi birçok info mesajlarınızı  mailing ve sms sistemiyle özel şablon tasarımlarıyla otomatik olarak gönderebileceksiniz.

info maillerinizi gönderirken kullanacak olduğunuz mailing ve sms sistemi şablon tasarımlarınızı Word ortamı gibi kullanımı rahat ve kolay olan şablon tasarım sistemimizde oluşturup, info maillerinizi sisteme kaydettikten sonra gönderecek olduğunuz, misafir yada misafir topluluğuna otomatik olarak  gönderebileceksiniz.

Rmos Alacarte Sistemiyle günlük Alacarte rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu rezervasyonların birbirinden farklı restoranlar da geçerliklerini, misafir kısıtlamalarını, misafir repeatlerini, planlanmış zaman çizelgesine göre sisteme işleyip iş yükünü hafifleten, iş takibini kolaylaştıran bir Alacarte sistemiyle sizlere daha iyi bir çalışma portföyü ve hizmet memnuniyet yaratıyoruz.

Şikayet Takip Sistemiyle müşterilerinizden gelen her türlü şikayetin türünü, konusunu, neden kaynaklandığını, konumunu, saatini ve tarihini, şikayetle ilgilenecek olan departman bilgisini içerisinde barındıran bu sistemle; Müşteri Şikayetleri sonucu oluşan olumsuz prestij ve saygınlık kaybını kontrol altına alıp, müşteri memnuniyetini en yüksek derecede tutmaya yönelik, çözüm odaklı bir yönetim olma anlayışını sizlere sunuyoruz.

Rmos Anket Sistemiyle Misafirlerinize otel içerisinde veya otelden ayrıldıktan sonra  kiosk cihazlarınız veya cep telefonlarından anket girdirebilmeyi, otelde aksayan departmanları tespit edip acil önlemler alarak memnuniyet sisteminizi güçlendirmenizi sağlıyoruz.

Anket sonuçlarına göre departmanların başarı oranları ve misafirlerin bu departmanlardan memnuniyetlerini karşılaştırmalı bir biçimde raporlayıp, departmanların performans grafikleriyle analiz edebilirsiniz.

Sisteme işlenmiş olan anket sonuçlarını istatistiksel olarak anlık görebilir ve bu sonuçlarla departmanlar arası aktif performans değerlendirme sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Rmos CRM Anket İstatistik Sistemi sayesinde Kalite Yönetimindeki üst düzey yönetim anlayışını hedefleyerek, işletmenizi Müşteri Memnuniyeti odaklı sektörün önde gelen firmaları arasına taşıyoruz

Müşterileriniz,    Size özel  Android Mobil Uygulamanızı indirerek; Arıza, istek, şikayet, oda servisi-mini bar istekleri, Alacarte rezervasyonları  vb. taleplerini cep telefonu ve tabletlerinden ( RMOS GUEST UYGULAMASI) sisteminize girebilecekler.   

Future Of The Hotel Managament