PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi)
Biometrik tanıma sistemleri gurubuna giren RMOS PDKS SİSTEMİ son zamanlarda talep oranına bağlı olarak popülaritesinin zirvesindedir.Yoğun talep görmesinin sebebi diğer tanıma sistemlerine göre daha hızlı, daha ekonomik, daha kullanışlı, kullanım kolaylığı ve tanıma başarı oranının yüksek olmasıdır.

Biometrik tanıma sistemleri gurubuna giren RMOS PDKS  SİSTEMİ son zamanlarda talep oranına bağlı olarak popülaritesinin zirvesindedir.Yoğun talep görmesinin sebebi diğer tanıma sistemlerine göre daha hızlı, daha ekonomik, daha kullanışlı, kullanım kolaylığı ve tanıma başarı oranının yüksek olmasıdır.

 RMOS YAZILIM Turizm  sektöründe olan firmaların sıkıntılarını çözebilmek amacı ile  RMOS  yüz tanıma ,parmak izi ve kartlı geçiş sistemini içinde barındıran  sistemi geliştirmiştir. Bütünleşik yapı sayesinde işletmeler istedikleri sistemi kurma imkanına sahip olmuşlardır.

 Yaralı yüzler, Gelişen yüzler (yaş ilerlemesiyle oluşabilecek fiziksel değişiklikler), Gözlüklü yada gözlüksüz olma durumları ve hatta kişilerin yüzlerinde oluşabilecek %30 luk değişme bile yüz tarama sistemimizi etkilemeyecektir.

yüz tarama sistemi  taradığı 4.263 noktadan 1.000 noktanın uyuşması durumunda geçişe müsaade eder.Taradığı nokta sayısı diğerlerinden daha fazla olduğu için yüzdeki kesikler çizilmeler yüz uzuvlarındaki kopmalar , yüzde çıkan yaralar başta olmak üzer bir çok status dan etkilenmez.

Rmos pdks sistemi rmos personel bordro sistem otomasyonu ile tam entegre çalışma özelliğine sahiptir.

Future Of The Hotel Managament