Personel Bordro Otomasyonu
Rmos Personel Bordro Sistemi ile işletmenizde yapacak olduğunuz tüm personel işlemleri, bordro işlemleri, Eğitim yönetimi vb. işlemlerinizi en hızlı, güvenli ve sistemsel olarak tek merkezden yönetebilecek, internet üzerinden Sgk bildirge işlemlerinizi büyük bir kolaylıkla Sgk’nın sistemine ve kendi sisteminize ekleyebileceksiniz.

Rmos Personel Bordro Sistemi ile işletmenizde yapacak olduğunuz tüm personel işlemleri, bordro işlemleri, Eğitim yönetimi vb. işlemlerinizi en hızlı, güvenli ve sistemsel olarak tek merkezden yönetebilecek, internet üzerinden Sgk bildirge işlemlerinizi  büyük bir kolaylıkla Sgk’nın sistemine ve kendi sisteminize ekleyebileceksiniz.

Personel Bilgi Sistemine, tüm detaylı personel bilgilerini girerek çalışan personellerin ücret, iletişim, eğitim, eski çalıştığı yer bilgileri gibi birçok kayıtlı personelin bilgilerine anlık olarak ulaşabilir ve Personel bilgi raporlarını  çekebilirsiniz.

Rmos personel raporlama sisteminde; işletmeniz  için olmazsa olmaz diye düşündüğünüz raporların tamamını ve çok daha fazlasını, en gelişmiş halleriyle sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Son teknolojiyle geliştirilen  istatistik sistemimizde ay içi giren, ay içi çıkan personel raporları, çalışan personel sayıları, tahakkuk eden puantaj raporları, günlük çizelge gibi raporların tamamına yönelik istatistiksel analizleri bulabileceksiniz.

Shift giriş bölümünden departman ay, hafta seçimi yaparak haftalık ve aylık personel çalışma shiftlerinizi kolaylıkla oluşturabilir ve raporlamalarını sistem üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Rmos bordro personel işlemleri içerisinde izin raporlama, izin ekleme ve mesai ekleme işlemlerinizi son kullanıcı düşünülerek hazırlanmış olduğumuz, kullanıcı dostu veri giriş ekranlarımızdan kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

İşletmenizde çalışmış ve çalışmakta olan personellerinizin tüm puantaj kayıtlarını SGK’nın öngördüğü hesaplama sistemine göre hesaplayıp, istenildiğinde de otomatik olarak oluşturabilen bir puantaj hesaplama sistemiyle, sizlere daha kaliteli ve daha verimli bir çalışma süreci sunuyoruz.

Sisteme işlediğiniz personel puantaj detaylarını ve hesaplama sisteminin detaylarını görmenize olanak sağlayarak, bu hesaplama pusulalarının tek tek ya da toplu olarak basılmasını gerçekleştiren bir sistemi sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Rmos Bordro Bildirge Sistemi ile bildirge işlemlerinizi; E-bildirge olarak SGK, Jandarma, Emniyet kurumlarına sistem üzerinden sorunsuz, en hızlı, en güvenli şekilde göndererek, bildirge raporlarınızı gerek devletin sisteminden, gerekse bordro sisteminiz üzerinden alabileceksiniz.

Yine E-bildirge sistemine, program içerisinden tek tuşla otomatik olarak bağlanıp, otomatik oluşturduğunuz xml bildirge dosyalarınızı her türlü kontrol süzgecinden geçirerek SGK’nın sistemine hızlı ve güvenli bir şekilde göndermenize olanak sağlıyoruz.

Yine aynı şekilde, sistemden anlık olarak alabileceğiniz, ek-1, ek-2, iş gücü çizelgesi, SGK aylık bildirge, eksik bilgi takibi ve muhtasar raporu ile yasal rapor takip işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Personellerinize ait bütün Kıdem ve ihbar Tazminatı işlemlerinizi tek bir ekran üzerinden, tek tıklama ile görüntüleyip, çalışan ve ayrılan personellere ait kıdem, ihbar tazminat  işlemlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.

Kıdem ve ihbar hesaplama sisteminde personellerinize ait hesaplama detaylarınızı, tek ekran üzerinden kolayca alıp, hesaplama bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Rmos bu hesaplamaların en güncel halini devletin öngördüğü hesaplama sisteminden almaktadır.

Eğitim Yönetiminde eğitim kurumları ve bu eğitimi veren kişiler ile eğitimi alan personellerin eğitim bilgileri ve sertifika işlemlerini sisteme işleyerek, ilgili sertifika ya da dokümanların ataçlanmasını sistem üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem içerisinde aktif olarak kullanacağınız Euro, USD vb. kur işlemlerinizi otomatik döviz çevirici sistemiyle hesaplayabilir ve güncel kur  bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Sistem üzerinde kullandığınız her bölüme ait rapor dizaynlarınızı kolayca tasarlayarak dizayn işlemlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Log Sistemi, Rmos olarak fazlasıyla önem verdiğimiz ve bütün programlarımızda kullandığımız kullanıcı işlem hareket kayıt sistemidir. Sistem üzerinde faaliyet gösteren her kullanıcının programda gerçekleştirdiği işlem hareketlerini, bu hareketlerin güvenliğini ve veri yapısının bütünlüğünü koruma anlamında,  bir prensip olarak benimsediğimiz Log Raporlama sistemiyle sizlere sürekli kontrol takipli bir sistemi kullanma olanağı sağlıyoruz.

Rmos uzaktan yardım sistemiyle danışmak istediğiniz konularınız veya sorunlarınız noktasında; sisteminize uzaktan bağlantı kurarak, her türlü desteği, müşteri memnuniyeti odaklı ekibimizle en kısa sürede sağlayıp, Eğitim ve destek noktasındaki eksikliklerinizi kıymetli zamanınız içerisinde kolayca gideriyoruz.

Future Of The Hotel Managament