Order Taker ve Operasyon Sistemi
İşletmenizdeki Teknik Servis işlemlerinizi, HK işlemlerinizi, Bakım Takip İşlemlerinizi, Mini Bar işlemlerinizi ve Enerji Sarfiyat Sistemlerinin kontrollerini Rmos Order Taker Operasyon Yönetim Takip Sisteminden gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmenizdeki Teknik Servis işlemlerinizi, HK işlemlerinizi, Bakım Takip İşlemlerinizi, Mini Bar işlemlerinizi ve Enerji Sarfiyat Sistemlerinin kontrollerini Rmos Order Taker Operasyon Yönetim Takip Sisteminden gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmenize ait tüm arızaları sisteme girebilir ve takiplerini buradan yapabilirsiniz. Arıza Listesinde; Arızalı, Okeylenen,  Beklemede olan, Servise Gönderilen Kayıtlarınızı renk kodu sistemiyle kolaylıkla ilk  bakışta anlayabilirsiniz.

Son kullanıcı düşünülerek oluşturulan; Arıza bildirimi ve  son durumları, ne kadar sürede onarıldıkları, Arızaların cinsleri, hangi personel tarafından bildirildiği  ve önemlilik dereceleri gibi birçok özelliğin bulunduğu arıza giriş sistemiyle işlemleriniz daha hızlı şekilde yapacaksınız.

Arızaların cinslerine göre hangi personel tarafından onarıldığı, onarım sırasında kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin maliyetlerinin ne olduğu bilgisi ve servise gönderilmiş ise servis bilgisi gibi özellikleri içinde barındıran Arıza Onarım İşlemlerinizi kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Arıza Raporlama Sistemiyle onarım sırasında kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin maliyetlerinin ne olduğu, aylık, yıllık stok sarfiyat raporları ve konumsal arıza raporları, onaran personel performansı gibi her türlü filtreleme özelliğini kullanarak istediğiniz raporları elde edebilirsiniz.

Hangi departmandan ne kadar HK isteği bildirilmiş, şu anki son durumlarını, bu isteklerin ne kadar sürede karşılandığı bilgisi ile tesiste çıkan HK İstek Cinsleri (Temizlik,Düzenleme vs.) neler olduğunu, gelen isteklerin hakkında hangi personellerin işlem yaptığını vs gibi bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir ve bütün bu işlemlerin detaylı bir şekilde raporlarını alabilirsiniz.

Rmos Bakım Takip Sistemiyle haftalık, aylık bakımlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu bakımların planlanmış zaman çizelgesine göre mesaj bildirim sistemiyle size bildirmesi gibi kullanıcının iş yükünü hafifleten, iş takibini kolaylaştıran bir sistemle sizlere daha iyi bir çalışma portföyü yaratmaktadır.

Envanterinize kayıtlı olan demirbaşların bakımlarının ve kontrollerinin oluşturulması, demirbaşların garanti kapsamında olması durumunda firma tarafından yapılacak olan işlemlerin bakım içeriği ve bakım tipi gibi önemli özellikleri de içerisinde barındıran bu sistemle demirbaş bakım işlemlerinizi düzenli ve planlı olarak yapabileceksiniz.

Servise gönderilecek olan cihazların kayıtlarının oluşturulduğu ve servis bilgilerinin tutulduğu Bakım Takip Servis İşlemleriyle Servise gönderdiğiniz ürünlerinizi kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Sisteminizde kayıtlı olan kullanıcılarınızın android mobile cihazlarına, Windows ortamındaki order taker programının push mesaj sistemi üzerinden anlık mesaj iletisi gönderebilirsiniz. Bu özellik sayesinde gerek teknik, gerek hk, gerekse fb departmanlarındaki kullanıcılarınızı, arızalar veya istekler doğrultusunda yönlendirme yapabilir ve onlara anlık görev taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sisteme işlenmiş olan her türlü mini bar talebini anlık olarak görebilir ve mini bar isteklerinizi cep telefonu ve tabletlerinizden girerek bunlarla ilgili işlemleri takip  edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Arıza, istek, şikayet, mini bar isteklerinizi cep telefonu ve tabletlerinizden girerek, telefon ve telsiz trafiğini tamamen ortadan kaldırıp, mobil native uygulama üzerinden ilgili işlemlerin tamamını yerine getirebilirsiniz.

Future Of The Hotel Managament