Kasa/Banka Çek/Senet Fiili Nakit Akım Bütçesi
ÇEK SENET Sistem üzerinden çek senetlerin girilmesi Çek senet ödeme listesi Çek ve Senetlerin sistem üzerinden takip edilebilmesi, Çek senet sistemindeki hareketlerinin muhasebe,cari,kasa,banka sistemi ile tam entegre. Toplu çek ve senet tanımlama imkanı. Çek senet raporu

ÇEK SENET

Sistem üzerinden çek senetlerin girilmesi

Çek senet ödeme listesi 

Çek ve Senetlerin sistem üzerinden takip edilebilmesi,

Çek senet sistemindeki hareketlerinin muhasebe,cari,kasa,banka sistemi ile tam entegre.

Toplu çek ve senet tanımlama imkanı.

Çek senet raporu

 

KASA BANKA

Kasa fişleri giriş,Banka fişleri giriş 

Banka raporu

Günlük kasa raporu

Kasa banka nakit giriş ve çıkışları

Kasadan bankaya Bankadan kasaya para aktarımları ve bunlar ile ilgili raporlamalar.

Günlük kasa giriş çıkış ve hareketlerin raporlaması 

Banka hareketlerinin exel ortamında sisteme import edilmesi

 

FİİLİ NAKİT AKIM BÜTÇESİ

Bu sistem otomasyonu muhasebe, çek senet, kasa banka ile entegre çalışır,burada esas işlem nakit giriş ve çıkışlarını kontrol altına almaktır.Bu sayede yönetime anlık bilgiler vermek mümkün olur.

Muhasebe sistemi üzerinde fiş işlerken ilgili ödeme tarihleri girildikten sonra ( bunlar genellikle telefon,elektrik,vs.stoktan gelen ve otomatik fişler hariç ) bir havuza atılır.Yaşlandırma sisteminden tedarikçi ödemeleri gelir,çek-senet sisteminden ödenecek ve tahsil edilecek çek ve senetler otomatik olarak alınır.

Aylık muhtasarlar geçici bordrodan alınır.

Yönetime nakit-akım,kasa-banka,muhasebe,çek-senet,mevcut para durumu

TL ve döviz olarak sunulur.İşletmenin hangi tarihlerde kasa bakiyesinin müsait olmadığını,ilgili gider yerlerinin bilgilerini anlık ve ileriye dönük durumunu,alacak verecek bilgilerini veren bir sistemdir.

Tüm raporlamalarda belirtilen bilgiler direk ilgili departmanlardan otomatik olarak gelir,bunlar için ayrıca bir işlem yapmaya gerek yoktur.RMOS fiili bütçe otomasyonu sistemden gelen tüm bu bilgileri harmanlayarak işletmenin yönetilmesinde ve alınacak kararlar için ileriye yönelik doneler oluşturur.Bu sistemde tedarikçilerde oluşturulan fon ödeme yüzdeleri otomatik oluşacaktır.

Future Of The Hotel Managament