SATIŞ RAPORLARI
Giriş geceleme raporuyla, giriş yapıp geceleyen, oda, pax, free vb. birçok rapor kriterlerinizi isteğinize göre dizayn ederek, düzenli bir raporlama ve analiz sistemi oluşturacaksınız.

Giriş geceleme raporuyla, giriş yapıp geceleyen, oda, pax, free vb. birçok rapor kriterlerinizi isteğinize göre dizayn ederek, düzenli bir raporlama ve analiz sistemi oluşturacaksınız.

Management report sayesinde yine tek bir ekran üzerinden tek tuşla yönetime ait alınabilecek yönetim raporlarınızın tamamını ( tek ekranda 8 rapor ) detaylı bir şekilde alıp analiz edebileceksiniz.

Manager Report sayesinde işletmenizdeki gelir bazlı son durum hareketlerinin tamamını görebilir ve bu raporlamaların sonuçlarını düzenli olarak takip edebilir; excel ortamına taşıyabilir, pdf ve diğer raporlama formatları tarzında kaydedebilirsiniz.

 

İşletmenizin gerçekleşmiş olan satış hareketliliğinin tamamını; Pazar, ülke, acenta değerlerinin ortalamalarıyla beraber tek bir ekrandan görüntüleyebilecek ve çok kolay raporlandıracaksınız.

Oda fiyatlandırma raporu sayesinde tek tuşla acentelere verilen fiyatların oda bazlı kontrolünü yapabileceksiniz.

Pazar dağılım Raporu ile tek bir ekran üzerinde Pazar bazlı acente satışlarının tamamını detaylı olarak görerek raporlarınızı kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Grup acente pazar performans raporu ile Pazar ve acente grup bazlı satış hareketlerinin tamamını Tek bir ekranda görebilir ve analiz edebilirsiniz.

Satış dağılım raporu ile tek bir ekrandan, acente satışlarının indirim bazlı hareketlerine ait raporlarınızın tamamını bu sistem üzerinden alıp kullanabileceksiniz.

Satış raporları ile belirtilen tarihler arasındaki satış tutarlarının bir önceki yıl ile karılaştırabileceğiniz bir raporlama sistemiyle sizlere daha uygun bir satış raporlama sistemi kullanma olanağı sağlıyoruz.

Alış tarihine göre satış karşılaştırma raporu ile tek bir ekrandan tek tuşla, geçen yıllardaki alış bazlı satışların durumları ile şuan ki satışların son durumlarını  karşılaştırma yapabileceğiniz bir rapor ile satış hareketlerinizi analiz edebileceksiniz.

İndirim dağılım raporundaki seçilen indirim kriterlerini belirtip, verilen tarihler arası tek bir ekran üzerinden özet indirim şeklini sorgulayıp alabileceğiniz bir rapora sahip olacaksınız.

Future Of The Hotel Managament