ÖNBÜRO İŞLEMLERİ
Rmos Front Office ile artık ön büro işlemlerinizi daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirerek işletmenizin ön büro operasyon yönetimini güvenle takip edeceksiniz.

Mobil sistem üzerinden girilen minibar işlemlerinizi kolayca takip ederken, yine mobil sistemden ön büro oda okeyleme, oda temiz/kirli durum değişimi ve istek okeyleme işlemlerinizin tamamını yaparak Mobil entegrasyonun size sağlamış olduğu kolaylığı hissedeceksiniz.

Sisteme eklemek istediğiniz  belge ve dokümanlarınızın tamamını tarayıcınızla, sistemin otomatik taratma özelliğini kullanarak  ekleyebilecek ve sistem içerisinde, ataçlanmış belge olarak kullanabileceksiniz.

İşletmenize gelen misafirlerinizin kimlik ve pasaport bilgilerini pasaport okuyucuyla tek hamlede okutup, ilgili kişi kayıtlarını sistem ekranlarına otomatik olarak aktarmanızı sağlıyoruz. Bu sistem sayesinde gelen kalabalık grupların kayıt işlemlerini, artık çok kolay yapacaksınız.

İşletmenizde konaklayan misafirlerinizin KIOSK veya TABLET CEP TELEFONLARI ile ALACARTE rezervasyon yaptıkları sistemdir. İşletme isteğe göre KIOSK veya  MOBİL tüm cihazları kullandırdığı gibi bunlardan sadece birini de tercih edebilir.

Rmos mobil raporlama ile ön büro raporlama işlemlerinizi android ios ve windows mobil cihazlardan görebilir ve her yerden kolayca takip edebilirsiniz.

Hk işlemleri oda kriterlerinin sisteme işlendiği ve detaylı bir şekilde raporların alınabildiği bir bölümdür. Bu bölümde oda okeyleme işlemi yapılırken kişi sayıları girilerek ön büro uyuşmazlık raporunu da sistemden sorgulayacaksınız.

Future Of The Hotel Managament